Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérade i mahogny, vardera höjd ca 53, 42x67 cm
Smärre ytskador
355568
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här