Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, "Mars", design Per Sundstedt för Ateljé Lyktan 1972, brun metall och krom, höjd 130 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage
355569
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här