Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, "Mars", design Per Sundstedt för Ateljé Lyktan 1972, brun metall och krom, höjd 130 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

355569

2016-01-26