Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925), komposition, signerad och daterad E. H. Mantel 1964, olja på duk, 66 x 87 cm
Krackelyrer, utsmuts, slitage
355575
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här