Tallrik fajans Marieberg

Tallrik fajans Marieberg
Tallrik fajans Marieberg
Tallrik fajans Marieberg
Tallrik fajans Marieberg

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIK, fajans, Rörstrand, daterad 10 oktober 1758, dekor i spegeln i form av blomster, diameter ca 25 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nagg

355587

2016-01-30