Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2+2 st, låghaltigt silver, 1900-tal, möjligen Egypten, höjd 5 cm, total vikt ca 390 g

Slitage

355602

2016-01-24