Bordslampa Carl Fagerlund
Closed
2016-01-24
355623
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, grön glasmassa, signerad, höjd exkl. skärm 41 cm
Bruksslitage