Bordslampa Carl Fagerlund

Bordslampa Carl Fagerlund
Bordslampa Carl Fagerlund
Bordslampa Carl Fagerlund
Bordslampa Carl Fagerlund

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, grön glasmassa, signerad, höjd exkl. skärm 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

355623

2016-01-24