Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, grön glasmassa, signerad, höjd exkl. skärm 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
355623
2016-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner