Sven Erixon X:et

Sven Erixon X:et
Sven Erixon X:et

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Landskapsutsikt Söndrum, signerad Sven Erixon, 155/175, färglitografi, ca 43x50 cm

355627

2016-01-24