Stolar mahogny
2016-01-24
355636
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, skulpterad dekor, djuphäftade sitsar klädda i grönt skinn, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage