Hylla mahogny

Hylla mahogny
Hylla mahogny
Hylla mahogny
Hylla mahogny
Hylla mahogny
Hylla mahogny

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, överdel med två lådor, nederdel med hyllplan, höjd 93, 76x28 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

355637

2016-01-24