Sideboard mahogny

Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, två etage, höjd 80, 100x25 cm

En lös dekordel medföljer, smärre bruksslitage

355641

2016-01-24