Walther Beyer

Walther Beyer
Walther Beyer
Walther Beyer
Walther Beyer

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

WALTHER BEYER (Tyskland, Sverige, 1898-1993):
Porträtt av Lotte Laserstein (Tyskland, Sverige 1898-1993), signerad Walther Beyer och med dedikation: "Till fru Lotte Laserstein med tacksamhet", etsning med handkolorering, bladmått 47x36 cm

Fläckar

355642

2016-01-24