Walther Beyer
Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
WALTHER BEYER (Tyskland, Sverige, 1898-1993):
Porträtt av Lotte Laserstein (Tyskland, Sverige 1898-1993), signerad Walther Beyer och med dedikation: "Till fru Lotte Laserstein med tacksamhet", etsning med handkolorering, bladmått 47x36 cm
Fläckar
355642
2016-01-24