Sixten Haage
2016-01-24
355646
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIXTEN HAAGE (född 1926): Industri, signerad och Haage -80, etsning, 26/265, ca 49x64 cm