Fagerhult bordslampor

Fagerhult  bordslampor
Fagerhult  bordslampor
Fagerhult  bordslampor
Fagerhult  bordslampor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAGERHULT, bordslampor, 1 par, mässing, justerbar ljusarm, höjd till sockel 47 cm
PROVENIENS: Tullverket

En med skador, slitage, bucklor, plastlock saknas

355665

2016-01-26