Litografier Mörner Olson Lorentzon

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 3 st, kompositioner, signerade Mörner, Waldemar Lorentzon, Erik Olson 1967, 10/310, färglitografier, ca 38 x 48, 55 x 39, 48 x 64 cm

Mindre fläck (Lorenzon)

355669

2016-01-24