Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 3 st, kompositioner, signerade Mörner, Waldemar Lorentzon, Erik Olson 1967, 10/310, färglitografier, ca 38 x 48, 55 x 39, 48 x 64 cm
Mindre fläck (Lorenzon)
355669
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här