Louis Poulsen bordslampa

Louis Poulsen bordslampa
Louis Poulsen bordslampa
Louis Poulsen bordslampa
Louis Poulsen bordslampa
Louis Poulsen bordslampa
Louis Poulsen bordslampa
Louis Poulsen bordslampa
Louis Poulsen bordslampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL HENNINGSEN för LOUIS POULSEN, bordslampa, "PH 4/3", skärm i matt vit plåt, fot i förkromat stål, etikettmärkt, höjd ca 54 cm
PROVENIENS: Tullverket

Smärre bruksslitage

355670

2016-01-26