Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MEISSEN, kanna med lock, 3 koppar på fat (kopia efter svanservisen Brühl)samt 4 udda koppar på fat, porslin, delvis emaljmålat, kannans höjd 18 cm
Delvis med nagg och skador
355672
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här