Servisdelar Meissen

Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, kanna med lock, 3 koppar på fat (kopia efter svanservisen Brühl)samt 4 udda koppar på fat, porslin, delvis emaljmålat, kannans höjd 18 cm

Delvis med nagg och skador

355672

2016-01-24