Fagerhult

Fagerhult
Fagerhult
Fagerhult
Fagerhult

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULT, golvlampor, 2 st, mässing, justerbar ljusarm, höjd ca 120 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, bucklor, plastlock saknas

355673

2016-01-26