Våg i mässing

Våg i mässing
Våg i mässing
Våg i mässing
Våg i mässing
Våg i mässing
Våg i mässing

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALANSVÅG, mässing, 1900-talets första hälft, fodral i ek, totahöjd ink fodral 35 cm
PROVENIENS: Tullverket

355681

2016-01-26