Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROBERT GALLON (1845-1925): Landskapsmotiv signerad R. Gallon, olja på duk, 51x79 cm
Mindre dukskador
355698
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här