Ivar Södergren akvarell

Ivar Södergren akvarell
Ivar Södergren akvarell
Ivar Södergren akvarell
Ivar Södergren akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

IVAR SÖDERGREN (född 1949): Komposition, signerad och daterad Ivar Södergren 1989, akvarell, ca 12x16 cm

355702

2016-01-24