John Broberg oljemålning

John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHN BROBERG (1892-1979) otiv från Paris, signerad och daterad John Broberg Paris -22, olja på pannå, ca 26x34 cm

Oramad, färgbortfall vid kant

355706

2016-01-24