Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
JOHN BROBERG (1892-1979) otiv från Paris, signerad och daterad John Broberg Paris -22, olja på pannå, ca 26x34 cm
Oramad, färgbortfall vid kant
355706
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här