Cafébord
2016-01-24
355716
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CAFÉBORD, 1900-talets första hälft, skiva i marmor, centralfot i bemålat gjutjärn, höjd ca 79, diameter 54 cm
Slitage, skiva med mindre skador och fläckar