Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal eller äldre), fragment av tavla, figurkomposition, oljemålning på läder, ca 41x37 cm

Skador

355717

2016-01-24