Oidentifierad konstnär ruinlandskap
2016-01-24
355720
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Ruinlanskap med figurer, blandteknik, otydligt signerad, ca 13,5x19,5 cm
Fläckar