Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, sannolikt Rörstrand, majolika, för 9 ljus, förgylld delvis genombruten stomme, höj- och sänkbar, diameter ca 65, höjd ca 120-140 cm
355723
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här