Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal, fanér i mahogny, beslag i mässing, lådor, höjd ca 56, 45x32 cm

Smärre slitage

355724

2016-01-24