Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal, fanér i mahogny, beslag i mässing, lådor, höjd ca 56, 45x32 cm
Smärre slitage
355724
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här