Karmstolar 1 par
2016-01-24
355725
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, sitthöjd ca 41 cm
Slitage