Oljedepå ESSO

Oljedepå ESSO
Oljedepå ESSO
Oljedepå ESSO
Oljedepå ESSO
Oljedepå ESSO
Oljedepå ESSO
Oljedepå ESSO
Oljedepå ESSO

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

OLJEDEPÅ, 1940-tal, Esso, handvevad, märkt Ljungmans 326-1, rödlackerad, höjd ca 70 cm

Slitage, bucklor

355728

2016-01-24