Peter Dahl Farmors hus

Peter Dahl Farmors hus
Peter Dahl Farmors hus

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Farmors Hus, signerad Peter Dahl, 316/375, färglitografi, 43x29 cm

355731

2016-01-24