Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Flickporträtt, osignerad, olja på duk, 57 x 47 cm, spännram märkt Fischer
Mindre duk hål och ytskador
355769
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här