Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Flickporträtt, osignerad, olja på duk, 57 x 47 cm, spännram märkt Fischer

Mindre duk hål och ytskador

355769

2016-01-24