Oljemålning Venedig

Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig
Oljemålning Venedig

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Utsikt över Canal Grande Venedig, signerad monogramsignerad RR, olja på duk, 64x76 cm, oramad

Kackeleringar

355778

2016-01-24