Karmstolar Louis XVI

Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI
Karmstolar Louis XVI

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XVI stil, förgylld dekor, sitthöjd 43 cm

Rangliga, lösa armstöd

355780

2016-01-24