Märklin Ho
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, Spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok CE 800m , ånglok TM 800, 4 personvagnar, bagagevagn, 4 godsvagnar, övergång, 5 växlar samt ca 60 rälsbitar, dessutom medföljer transformator från Fleischmann samt en tunnel och märklinkatalog 1960/61
Funktioner ej testade, skador
355783
2016-01-24