Märklin Ho

Märklin Ho
Märklin Ho
Märklin Ho
Märklin Ho
Märklin Ho
Märklin Ho
Märklin Ho
Märklin Ho

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, Spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok CE 800m , ånglok TM 800, 4 personvagnar, bagagevagn, 4 godsvagnar, övergång, 5 växlar samt ca 60 rälsbitar, dessutom medföljer transformator från Fleischmann samt en tunnel och märklinkatalog 1960/61

Funktioner ej testade, skador

355783

2016-01-24