Sven Ljungberg litografi

Sven Ljungberg litografi
Sven Ljungberg litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (född 1913): Barnen vid grinden, grafiskt blad, signerad Sven Ljungberg, uppl 240/260

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

355788

2016-01-30