Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, 3-lådig, förgyllda beslag, faner i mahogny, höjd ca 79, 102x55 cm
Skador, fanérbortfall, nyckel saknas
355793
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här