Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIBLIOTEKSSTEGE, sekelskifte 1900, 3-steg, faner i mahogny, skinnbeklädda steg, fack och låda, höjd ca 67, 47x69 cm
Slitage, skinn med fläckar
355795
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här