Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK TÖRNING (född 1928-2001): Landskap, signerad Erik Törning, olja på duk, 64,5x85 cm
355797
2016-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här