Camilla Pyk oljemålning

Camilla Pyk oljemålning
Camilla Pyk oljemålning
Camilla Pyk oljemålning
Camilla Pyk oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CAMILLA PYK (född 1966): Figurkomposition, signerad C Pyk, olja på duk, ca 101 x 101 cm, oramad

355798

2016-01-24