Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, signerad och daterad M L Ekman 2001, 151/220, färglitografi, ca 45 x 60 cm
355804
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här