Marie-Louise Ekman färglitografi
2016-01-24
355804
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, signerad och daterad M L Ekman 2001, 151/220, färglitografi, ca 45 x 60 cm