Helena Larsson oljemålning

Helena Larsson oljemålning
Helena Larsson oljemålning
Helena Larsson oljemålning
Helena Larsson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELENA LARSSON (född 1949): Stubbe i landskap, signerad och daterad H Larsson 1985, olja på pannå, 61x50 cm.

355825

2016-01-26