Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELENA LARSSON (född 1949): Stubbe i landskap, signerad och daterad H Larsson 1985, olja på pannå, 61x50 cm.
355825
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här