Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLANA, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960/70-tal, mekaniskt urverk, läderarmband med spänne i gulmetall, diameter 34 mm
Smärre slitage
355828
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här