Golana armbandsur i 14 k guld

Golana armbandsur i 14 k guld
Golana armbandsur i 14 k guld
Golana armbandsur i 14 k guld
Golana armbandsur i 14 k guld
Golana armbandsur i 14 k guld
Golana armbandsur i 14 k guld
Golana armbandsur i 14 k guld
Golana armbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLANA, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960/70-tal, mekaniskt urverk, läderarmband med spänne i gulmetall, diameter 34 mm

Smärre slitage

355828

2016-01-24