Skyltar 2 st
2016-01-26
355839
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKYLTAR, 2 st, Tullbevakningsstation, bemålad plåt, 40x59 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage