Emaljskyltar 4 st
2016-01-26
355844
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMALJSKYLTAR, 4 st, bl.a. Tullkammaren och Generaltullstyrelsens kameral byrå, varierande mått, största ca 25x50 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador