Emaljskyltar 4 st

Emaljskyltar 4 st
Emaljskyltar 4 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, 4 st, bl.a. Tullkammaren och Generaltullstyrelsens kameral byrå, varierande mått, största ca 25x50 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador

355844

2016-01-26