Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMALJSKYLTAR, 4 st, bl.a. Tullkammaren och Generaltullstyrelsens kameral byrå, varierande mått, största ca 25x50 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador
355844
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här