Bägare i sterlingsilver

Bägare i sterlingsilver
Bägare i sterlingsilver
Bägare i sterlingsilver
Bägare i sterlingsilver
Bägare i sterlingsilver
Bägare i sterlingsilver

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BÄGARE, sterlingsilver, Tyskland, omkring 1900, norsk typ, invändigt förgylld, höjd ca 13 cm, vikt ca 102 g

Kuntoraportti

Skador och lagningar

355845

Päivämäärä:

2016-01-24