Bägare i sterlingsilver
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BÄGARE, sterlingsilver, Tyskland, omkring 1900, norsk typ, invändigt förgylld, höjd ca 13 cm, vikt ca 102 g
Kuntoraportti
Skador och lagningar
355845
Päivämäärä:
2016-01-24